KONST / Litografier / Litografi 17312012
nr 1731 2012
Tuulikki Pietilä
(1917-2009), Finland
Litografi, Signerad, numrerad EA 9/19, daterad -56. "La fantaisle urbaine". Bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x53
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:22:27
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
13 okt
finländsk konst och design
Läs mer om finländsk konst och design
Tuulikki Pietilä
Läs mer om Tuulikki Pietilä